Showing 73–96 of 216 results
Filter by price
Filter by brands
AerocoolAerocool 8
AsusAsus 18
Cooler MasterCooler Master 6
CorsairCorsair 2
CPSCPS 1
Dark FlashDark Flash 5
DeepcoolDeepcool 2- G.SKILL 1
GamemaxGamemax 3
GigabyteGigabyte 17
KingstonKingston 7
LovingCoolLovingCool 2
MsiMsi 26
NZXTNZXT 2
SapphireSapphire 4
SeasonicSeasonic 1
SilverstoneSilverstone 2
SnowmanSnowman 1
ThermalrightThermalright 19
Nvidia Series
Amd Series
Condition
- New 28
CPU Type
RGB
- RGB 19
Modular
RGB
- NON-RGB 10
Type
- M.2 4
PCIE
- PCIE 4 4
Wifi Connection
- With Wifi 13
- Without Wifi 11
Case Tower
Build’s Cpu
Memory Capacity
Screen Resolution
Shop
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition
Rated 0 out of 5
In stock
| Graphics cards Color | Black |
|---|---|
| Graphics cards condition | New |
| Graphics cards manufacturers | Nvidia |
| Graphics cards nvidia series | RTX 5080 |
ASUS TUF RTX 5090 GAMING 32GB GDDR7 OC EDITION
Rated 0 out of 5
In stock
| Graphics cards Color | Black |
|---|---|
| Graphics cards condition | New |
| Graphics cards manufacturers | Nvidia |
| Graphics cards nvidia series | RTX 5090 |
COOLER MASTER Elite 301 Micro-ATX ARGB Mini Tower (WHITE)
Rated 0 out of 5
In stock
40.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | Mini ITX Cases |
Cooler Master Elite 600 (White) ATX ARGB 7 Pre-installed 120mm Mid-Tower Gaming Case
Rated 0 out of 5
In stock
69.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | MID Tower |
COOLER MASTER MasterBox TD300 Mesh Black Mini Tower
Rated 0 out of 5
In stock
55.00 JOD| Cases color | Black |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases psu | Yes |
| Cases tower | Mini ITX Cases |
CPS DC360W Pro ARGB Display 360mm 2.4″ IPS LCD Display CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
89.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling radiator size | 360mm |
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
darkFlash DB330M Micro ATX Mid Tower Modern Aesthetic ARGB (WHITE)
Rated 0 out of 5
In stock
39.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases psu | Yes |
| Cases tower | MID Tower |
COOLER MASTER CMP 520 ARGB Mid Tower Tempered Glass Gaming Case
Rated 0 out of 5
In stock
49.00 JOD| Cases color | Black |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | MID Tower |
COOLER MASTER MasterBox TD300 Mesh White Mini Tower
Rated 0 out of 5
In stock
55.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases psu | Yes |
| Cases tower | Mini ITX Cases |
Darkflash DH360D White CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
75.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling radiator size | 360mm |
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
Deepcool Ag400 Argb Single Tower 120mm CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
25.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Deepcool |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Deepcool Ag400 Wh Argb Single Tower 120mm CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
25.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Deepcool |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
AeroCool LUX 550W 80 Plus Bronze Up To 88%+ Efficiency
Rated 0 out of 5
In stock
45.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 550w |
AeroCool LUX 650W 80 Plus Bronze Up To 88%+ Efficiency
Rated 0 out of 5
In stock
49.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 650W |
AeroCool LUX 750W 80 Plus Bronze Up To 88%+ Efficiency
Rated 0 out of 5
In stock
59.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 750w |
Cooler Master MWE Bronze 650 V3 – 80+ Bronze ATX 3.1 Power Supply Unit
Rated 0 out of 5
In stock
55.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 650W |
Thermalright (SG-1000-W) Gold 1000W (ATX 3.1) (PCIe 5.1) 80 Plus Gold Full-Modular
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| PSU Color | White |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 1000W |
Thermalright (SG-1000) Gold 1000W (ATX 3.1) (PCIe 5.1) 80 Plus Gold Full-Modular
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 1000W |
Thermalright SP-850 Platinum – 80+ Platinum ATX 3.1 Full Modular Power Supply Unit
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Platinum |
| Psu watts | 850W |
AeroCool D302A (White) ARGB Stylish Mesh Front Panel Design mATX Mini Tower
Rated 0 out of 5
In stock
49.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases psu | Yes |
| Cases tower | Mini ITX Cases |
GameMax IceBurg 360 Digital WH 360mm CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
85.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling radiator size | 360mm |
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
ASUS Prime GeForce RTX™ 5080 OC Edition 16GB GDDR7
Rated 0 out of 5
In stock
| Graphics cards Color | Black |
|---|---|
| Graphics cards condition | New |
| Graphics cards manufacturers | Nvidia |
| Graphics cards nvidia series | RTX 5080 |