Showing all 7 results
Filter by price
Filter by brands
Memory Capacity
RAM
Corsair Vengeance DDR5 32Gb (2x16GB) 6000Mhz Cl36 Rgb
Rated 0 out of 5
In stock
329.00 JOD| Ram Speed | 6000 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL36 |
| Ram Capacity | 32GB (2×16) GB |
| Ram Type | DDR5 |
Corsair Vengeance DDR5 64Gb 32x2GB 5200Mhz Intel Xmp Non-Rgb
Rated 0 out of 5
In stock
480.00 JOD| Ram Speed | 5200 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL40 |
| Ram Capacity | 64GB (2×32) GB |
| Ram Type | DDR5 |
G.SKILL Trident Z5 RGB Series 32GB (2x16GB) DDR5 6400Mhz CL32
Rated 0 out of 5
In stock
339.00 JOD| Ram Speed | 6400 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL32 |
| Ram Capacity | 32GB (2×16) GB |
| Ram Type | DDR5 |
KingSton Fury Beast (1x16GB) DDR4 3200Mhz CL16 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
115.00 JOD| Ram Speed | 3200 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL16 |
| Ram Capacity | 16GB (1×16) GB |
| Ram Type | DDR4 |
KingSton Fury Beast (1x16GB) DDR5 5600Mhz CL36 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
200.00 JOD| Ram Speed | 6000 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL36 |
| Ram Capacity | 16GB (1×16) GB |
| Ram Type | DDR5 |
KingSton Fury Beast (1x8GB) DDR4 3200Mhz CL16 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
69.00 JOD| Ram Speed | 3200 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL16 |
| Ram Capacity | 8GB (1×8) GB |
| Ram Type | DDR4 |
KingSton Fury Beast (1x8GB) DDR5 5600Mhz CL40 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
100.00 JOD| Ram Speed | 5600 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL40 |
| Ram Capacity | 8GB (1×8) GB |
| Ram Type | DDR5 |

