Showing all 10 results
Power Supply
AeroCool LUX 550W 80 Plus Bronze Up To 88%+ Efficiency
Rated 0 out of 5
In stock
45.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 550w |
AeroCool LUX 650W 80 Plus Bronze Up To 88%+ Efficiency
Rated 0 out of 5
In stock
49.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 650W |
AeroCool LUX 750W 80 Plus Bronze Up To 88%+ Efficiency
Rated 0 out of 5
In stock
59.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 750w |
Cooler Master MWE Bronze 650 V3 – 80+ Bronze ATX 3.1 Power Supply Unit
Rated 0 out of 5
In stock
55.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Non-Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Bronze |
| Psu watts | 650W |
Thermalright (SG-1000-W) Gold 1000W (ATX 3.1) (PCIe 5.1) 80 Plus Gold Full-Modular
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| PSU Color | White |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 1000W |
Thermalright (SG-1000) Gold 1000W (ATX 3.1) (PCIe 5.1) 80 Plus Gold Full-Modular
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 1000W |
Thermalright SP-850 Platinum – 80+ Platinum ATX 3.1 Full Modular Power Supply Unit
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu rgb | NON-RGB |
| Psu type | Platinum |
| Psu watts | 850W |
Thermalright Tr-Kg650 650w Power Supply
Rated 0 out of 5
In stock
65.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 650W |
| Psu rgb | NON-RGB |
Thermalright Tr-Kg750 750w Power Supply
Rated 0 out of 5
In stock
75.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 750w |
| Psu rgb | NON-RGB |
Thermalright Tr-Kg850 850w Power Supply
Rated 0 out of 5
In stock
95.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 850W |
| Psu rgb | NON-RGB |


