Showing 169–192 of 216 results
Filter by price
Filter by brands
AerocoolAerocool 8
AsusAsus 18
Cooler MasterCooler Master 6
CorsairCorsair 2
CPSCPS 1
Dark FlashDark Flash 5
DeepcoolDeepcool 2- G.SKILL 1
GamemaxGamemax 3
GigabyteGigabyte 17
KingstonKingston 7
LovingCoolLovingCool 2
MsiMsi 26
NZXTNZXT 2
SapphireSapphire 4
SeasonicSeasonic 1
SilverstoneSilverstone 2
SnowmanSnowman 1
ThermalrightThermalright 19
Nvidia Series
Amd Series
Condition
- New 28
CPU Type
RGB
- RGB 19
Modular
RGB
- NON-RGB 10
Type
- M.2 4
PCIE
- PCIE 4 4
Wifi Connection
- With Wifi 13
- Without Wifi 11
Case Tower
Build’s Cpu
Memory Capacity
Screen Resolution
Shop
Thermalright Aqua Elite 240 Black V3 ARGB CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
49.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
Thermalright Aqua Elite 240 White V3 ARGB CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
55.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling radiator size | 240mm |
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
Thermalright Aqua Elite 360 Black V3 ARGB CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
65.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling radiator size | 360mm |
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
Thermalright Aqua Elite 360 White V3 ARGB CPU Liquid Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
69.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling radiator size | 360mm |
| Cooling type | AIO Water Cooling |
| Cooling rgb | RGB |
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO BLACK ARGB Fully Black CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
29.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Assassin X 120 R Digital ARGB BLACK CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
35.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Assassin X 120 R Digital ARGB WHITE CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
35.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Assassin X 120 Refined SE ARGB CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
15.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Assassin X 120 Refined SE WHITE ARGB CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
25.00 JOD| Cooling color | White |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Burst Assassin 120 Vision BLACK CPU Air Cooler, Square IPS 2.4″ LCD Display
Rated 0 out of 5
In stock
59.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Peerless Assassin 120 Digital ARGB Black CPU Air Cooler
Rated 0 out of 5
In stock
65.00 JOD| Cooling color | Black |
|---|---|
| Cooling manufacturer | Thermalright |
| Cooling rgb | RGB |
| Cooling type | AIR Cooling |
Thermalright Tr-Kg650 650w Power Supply
Rated 0 out of 5
In stock
65.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 650W |
| Psu rgb | NON-RGB |
Thermalright Tr-Kg750 750w Power Supply
Rated 0 out of 5
In stock
75.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 750w |
| Psu rgb | NON-RGB |
Thermalright Tr-Kg850 850w Power Supply
Rated 0 out of 5
In stock
95.00 JOD| PSU Color | Black |
|---|---|
| Psu modular | Full Modular |
| Psu type | Gold |
| Psu watts | 850W |
| Psu rgb | NON-RGB |
ZOTAC GAMING RTX 5080 SOLID 16GB GDDR7
Rated 0 out of 5
In stock
| Graphics cards Color | Black |
|---|---|
| Graphics cards condition | New |
| Graphics cards manufacturers | Nvidia |
| Graphics cards nvidia series | RTX 5080 |
MSI PRO MP341CQW – 34″ UWQHD VA 100Hz 1ms Curved Ultrawide Monitor
Rated 0 out of 5
Out of stock
280.00 JOD| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | UWQHD (3440×1440) |
| Screen Size | 34-Inch |
| Screen Panel Technology | VA |
| Screen Response Time | 4ms |
GIGABYTE B760 DS3H AX (WiFi 6E) LGA 1700 DDR4 Gaming Motherboard
Rated 0 out of 5
Out of stock
129.00 JOD| Motherboard manufacturer | Gigabyte |
|---|---|
| Motherboard socket | LGA 1700 |
| Motherboard size | Micro ATX |
| Motherboard color | Black |
| Motherboard wifi | With Wifi |
| Motherboard condition | New |
GIGABYTE B760M DS3H AX (WiFi 6E) LGA 1700 DDR4 Gaming Motherboard
Rated 0 out of 5
Out of stock
125.00 JOD| Motherboard manufacturer | Gigabyte |
|---|---|
| Motherboard socket | LGA 1700 |
| Motherboard size | Micro ATX |
| Motherboard color | Black |
| Motherboard wifi | With Wifi |
| Motherboard condition | New |