Showing 1–24 of 216 results
Filter by price
Filter by brands
AerocoolAerocool 8
AsusAsus 18
Cooler MasterCooler Master 6
CorsairCorsair 2
CPSCPS 1
Dark FlashDark Flash 5
DeepcoolDeepcool 2- G.SKILL 1
GamemaxGamemax 3
GigabyteGigabyte 17
KingstonKingston 7
LovingCoolLovingCool 2
MsiMsi 26
NZXTNZXT 2
SapphireSapphire 4
SeasonicSeasonic 1
SilverstoneSilverstone 2
SnowmanSnowman 1
ThermalrightThermalright 19
Nvidia Series
Amd Series
Condition
- New 28
CPU Type
RGB
- RGB 19
Modular
RGB
- NON-RGB 10
Type
- M.2 4
PCIE
- PCIE 4 4
Wifi Connection
- With Wifi 13
- Without Wifi 11
Case Tower
Build’s Cpu
Memory Capacity
Screen Resolution
Shop
AsiaHorse Hydrus ARGB PSU Extension Cables, (24PIN, 16PIN, 8PIN) Black & White
Rated 0 out of 5
In stock
35.00 JOD – 55.00 JODPrice range: 35.00 JOD through 55.00 JOD| Color | Black, White |
|---|---|
| Cable Type | 24 Pin, 8 Pin Cpu, 8 Pin Gpu, 16 Pin Gpu – A, 16 Pin Gpu – B |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Corsair Vengeance DDR5 32Gb (2x16GB) 6000Mhz Cl36 Rgb
Rated 0 out of 5
In stock
329.00 JOD| Ram Speed | 6000 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL36 |
| Ram Capacity | 32GB (2×16) GB |
| Ram Type | DDR5 |
Corsair Vengeance DDR5 64Gb 32x2GB 5200Mhz Intel Xmp Non-Rgb
Rated 0 out of 5
In stock
480.00 JOD| Ram Speed | 5200 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL40 |
| Ram Capacity | 64GB (2×32) GB |
| Ram Type | DDR5 |
G.SKILL Trident Z5 RGB Series 32GB (2x16GB) DDR5 6400Mhz CL32
Rated 0 out of 5
In stock
339.00 JOD| Ram Speed | 6400 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL32 |
| Ram Capacity | 32GB (2×16) GB |
| Ram Type | DDR5 |
KingSton Fury Beast (1x16GB) DDR4 3200Mhz CL16 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
115.00 JOD| Ram Speed | 3200 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL16 |
| Ram Capacity | 16GB (1×16) GB |
| Ram Type | DDR4 |
KingSton Fury Beast (1x16GB) DDR5 5600Mhz CL36 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
200.00 JOD| Ram Speed | 6000 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL36 |
| Ram Capacity | 16GB (1×16) GB |
| Ram Type | DDR5 |
KingSton Fury Beast (1x8GB) DDR4 3200Mhz CL16 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
69.00 JOD| Ram Speed | 3200 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL16 |
| Ram Capacity | 8GB (1×8) GB |
| Ram Type | DDR4 |
KingSton Fury Beast (1x8GB) DDR5 5600Mhz CL40 RGB
Rated 0 out of 5
In stock
100.00 JOD| Ram Speed | 5600 Mhz |
|---|---|
| Ram Latency | CL40 |
| Ram Capacity | 8GB (1×8) GB |
| Ram Type | DDR5 |
DarkFlash C218M Micro ATX Mid Tower Case 3x120mm Fans With 650w 80+ Bronze White Combo
Rated 0 out of 5
In stock
75.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | MID Tower |
GAMEMAX INFINITY PLUS (No Fans Included) Black Mid-Tower Gaming Case
Rated 0 out of 5
In stock
59.00 JOD| Cases color | Black |
|---|---|
| Cases installed fans | No Fans |
| Cases motherboard support | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | MID Tower |
GAMEMAX INFINITY PLUS (No Fans Included) White Mid-Tower Gaming Case
Rated 0 out of 5
In stock
59.00 JOD| Cases color | White |
|---|---|
| Cases installed fans | No Fans |
| Cases motherboard support | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | MID Tower |
MSI MAG244C – 24″ FHD VA 180Hz 1ms Curved Gaming Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
99.00 JOD| Screen Refresh Rate | 180 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 24-inch |
| Screen Panel Technology | VA |
| Screen Response Time | 1ms |
MSI MAG255F E20 – 24.5″ FHD Rapid IPS 200Hz 0.5ms Gaming Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
119.00 JOD| Screen Refresh Rate | 200 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 24.5-Inch |
| Screen Panel Technology | Fast IPS |
| Screen Response Time | 0.5ms |
MSI MAG274CXF – 27″ FHD Rapid VA 280Hz 0.5ms Curved Gaming Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
189.00 JOD| Screen Refresh Rate | 280 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 27-Inch |
| Screen Panel Technology | VA |
| Screen Response Time | 0.5ms |
MSI MAG275CQF E18 – 27″ WQHD Rapid VA 180Hz 0.5ms Curved Gaming Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
199.00 JOD| Screen Refresh Rate | 180 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 2560×1440 (WQHD) 2K |
| Screen Size | 27-Inch |
| Screen Panel Technology | Rapid VA |
| Screen Response Time | 0.5ms |
MSI MAG276CF E20 – 27″ FHD Rapid VA 200Hz 0.5ms Curved Gaming Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
159.00 JOD| Screen Refresh Rate | 200 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 27-Inch |
| Screen Panel Technology | Rapid VA |
| Screen Response Time | 0.5ms |
MSI MAG27CQ6F – 27″ WQHD Rapid VA 180Hz 0.5ms Curved Gaming Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
229.00 JOD| Screen Refresh Rate | 180 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 2560×1440 (WQHD) 2K |
| Screen Size | 27-Inch |
| Screen Panel Technology | VA |
| Screen Response Time | 0.5ms |
MSI MAG401QR – 40″ UWQHD IPS 155Hz 1ms Ultrawide Monitor with HDMI, DisplayPort & USB-C
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 JOD| Screen Refresh Rate | 155 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | UWQHD (3440×1440) |
| Screen Size | 40-Inch |
| Screen Panel Technology | Fast IPS |
| Screen Response Time | 1ms |
MSI PRO MP165 E6 – 15.6″ FHD IPS 60Hz 4ms Portable Monitor with HDMI & USB-C
Rated 0 out of 5
In stock
105.00 JOD| Screen Refresh Rate | 60 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 15.6-Inch |
| Screen Panel Technology | IPS |
| Screen Response Time | 4ms |
MSI PRO MP225V – 21.45″ FHD VA 100Hz 1ms Adaptive-Sync Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
59.00 JOD| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 21.5-Inch |
| Screen Panel Technology | VA |
| Screen Response Time | 1ms |
MSI PRO MP2412W – 23.8″ FHD VA 100Hz 1ms Adaptive-Sync Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
79.00 JOD| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 24-inch |
| Screen Panel Technology | VA |
| Screen Response Time | 1ms |
MSI PRO MP251W E2 – 24.5″ FHD IPS 120Hz 1ms Adaptive-Sync Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
89.00 JOD| Screen Refresh Rate | 120 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 24.5-Inch |
| Screen Panel Technology | IPS |
| Screen Response Time | 1ms |
MSI PRO MP275W E2 – 27″ FHD IPS 120Hz 1ms Adaptive-Sync Monitor
Rated 0 out of 5
In stock
109.00 JOD| Screen Refresh Rate | 120 Hz |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Screen Size | 27-Inch |
| Screen Panel Technology | IPS |
| Screen Response Time | 1ms |
Thermalright TL-M10 VISION ARGB Stylish Panoramic View mATX Black
Rated 0 out of 5
In stock
75.00 JOD| Cases color | Black |
|---|---|
| Cases installed fans | With Fans |
| Cases motherboard support | Micro-ATX, Mini ITX |
| Cases tower | MID Tower |